مجله شیناتو    ۱۴۰۳/۱/۸

آیفون 16 پرو احتمالاً با یک رنگ جدید از راه می‌رسد

 مجله شیناتو    ۱۴۰۳/۱/۸  چاپ
آیفون 16 پرو احتمالاً با یک رنگ جدید از راه می‌رسد

اپل احتمالاً قصد دارد رنگ تیتانیوم آبی گوشی‌های آیفون 16 پرو و آیفون‌ 16 پر‌و مکس را کنار بگذارد و آن‌ها را در رنگ جدیدی تحت عنوان «تیتانیوم رز» روانه بازار کند. اپل با خانواده آیفون 15، جنس مدل‌های پرو را از فولاد ضدزنگ براق به تیتانیوم مات تغییر داد.

درمجموع طبق این گزارش، آیفون‌ ‌16 پرو در رنگ‌های مشکی، سفید، خاکستری و رُز عرضه خواهد شد. نکته قابل‌توجه اینکه از رنگ مشکی آیفون 16 پر‌و با عنوان «Space Black» یاد شده است که آیفون 14 پرو نیز با این ترکیب عرضه شده بود. نسخه سفید این دستگاه‌ها نیز ظاهراً شبیه به آیفون 14 پرو خواهد بود و گزینه خاکستری با آیفون 15 پرو مقایسه شده است.اپل معمولاً گوشی‌های جدید خود را در ماه سپتامبر معرفی می‌کند؛ بنابراین زمانی در ماه‌های شهریور تا مهر احتمالاً شاهد معرفی سری آیفون 16 خواهیم بود.

در گزارش‌های قبلی گفته شده بود که آیفون 16 احتمالاً برای پشتیبانی بهتر از هوش مصنوعی، رم بیشتری خواهد داشت و همچنین به‌لطف استفاده از یک فناوری جدید، نمایشگر آیفون 16 احتمالاً حاشیه‌های باریک‌تری خواهد داشت. همچنین ماه گذشته، رندر احتمالی آیفون 16 با ماژول دوربین شبیه آیفون X افشا شده بود.

برچسب ها:  apple  iphone  اپل  آیفون