۵۰ هزار تومان تخفیف اولین سفارش کد: WLC
  ارسال ۲ ساعته سفارشات تهران
جستجو منو
سبد خرید ورود یا ثبت نام
    مجله شیناتو    ۱۴۰۰/۱۱/۲۰

 Apple Health

نوع جدیدی از درمان، پشتیبانی شده توسط اپل

 مجله شیناتو    ۱۴۰۰/۱۱/۲۰  چاپ
نوع جدیدی از درمان، پشتیبانی شده توسط اپل

استارت‌آپ بیوتکنولوژی SweetBio و شرکت VC VamosVentures از طریق طرح عدالت و عدالت نژادی اپل بودجه دریافت می‌کنند.

دو سال پیش، لورو سالوادور پای خود را در یک سانحه در محل کار مجروح کرد، اما برای این دیابتی 55 ساله، مصیبت او به پایان نرسیده بود.
سالوادور اجازه بازگشت به کار خود را داشت، اما جراحت هنوز بهبود نیافته بود و پایش به تدریج بدتر شد. او در نهایت خود را در اورژانس در ممفیس منطقه یک بهداشت یافت.
پزشکان آنجا تلاش کردند تا پای او را نجات دهند، اما پس از شکست در یک عمل جراحی اولیه، آنها پیشنهاد قطع عضو دادند.
سالوادور می‌گوید: «گفتم «لطفا این کار را نکنید». "خیلی ترسیده بودم. من پرسیدم که آیا گزینه دیگری وجود دارد؟
در آن زمان بود که پزشک او، دکتر تونی آلمن، یک دوره درمانی شامل یک محصول جدید مراقبت از زخم از سویت بیو را پیشنهاد کرد.SweetBio توسط تیم خواهر و برادر Kayla Rodriguez Graff و Isaac Rodriguez، که خانواده آنها اهل پورتوریکو هستند، تأسیس شد. هدف آنها مراقبت پیشرفته از زخم برای همه است، و برای رسیدن به این هدف، آنها از قدرت یک منبع شگفت انگیز استفاده کرده اند: عسل. به طور خاص، عسل مانوکا، که از زنبورهای گرده افشانی درخت مانوکا به دست می آید و بر اساس برخی مطالعات، خواص ضد باکتریایی و درمانی دارد.
SweetBio یکی از تعدادی از شرکت‌های تأسیس‌شده توسط Latinx است که از VamosVentures، یک صندوق سرمایه‌گذاری خطرپذیر که در شرکت‌های متنوع و دارای فناوری در سراسر کشور سرمایه‌گذاری می‌کند، بودجه دریافت کرده است.
به عنوان بخشی از ابتکار عمل نژادی و عدالت نژادی (REJI) که اخیراً اپل راه‌اندازی کرده است، این شرکت 50 میلیون دلار در تعدادی از شرکت‌هایی سرمایه‌گذاری کرده است که بر کسب‌وکارهای سیاه‌پوست و لاتینکس تمرکز دارند، از جمله VamosVentures.
مارکوس گونزالس، بنیانگذار VamosVentures، که والدینش هر دو از مکزیک به ایالات متحده مهاجرت کرده اند، می گوید: "ما می خواهیم چیزی بیش از یک صندوق سرمایه گذاری دیگر باشیم." ما می‌خواهیم مجموعه‌ای از شرکت‌هایی ایجاد کنیم که توسط لاتینکس و بنیان‌گذاران مختلف رهبری می‌شوند و می‌توانند تأثیر واقعی – اجتماعی و اقتصادی – ایجاد کنند. این واقعیت که اپل تعهد معناداری به صندوق ما داشته است نشان می‌دهد که آنها چالش‌هایی را که برای این نوع کسب‌وکارها وجود دارد تشخیص می‌دهند و می‌خواهند بخشی از راه‌حل باشند.»

حمایت از رویای ما توسط شرکتی مانند اپل به ما انرژی می دهد تا به راه خود ادامه دهیم. این اجازه می دهد تا ایده ما و ایده های جسورانه نسل های آینده به محصولات و خدماتی تبدیل شود که کیفیت زندگی مردم را بهبود می بخشد.