۵۰ هزار تومان تخفیف اولین سفارش کد: WLC
  ارسال ۲ ساعته سفارشات تهران
جستجو منو
سبد خرید ورود یا ثبت نام
    مجله شیناتو    ۱۴۰۰/۱۰/۸

تا سال 2024 نباید منتظر آیفون تاشوی اپل باشیم

 مجله شیناتو    ۱۴۰۰/۱۰/۸  چاپ
تا سال 2024 نباید منتظر آیفون تاشوی اپل باشیم

به گفته راس یانگ، تحلیلگر صفحه نمایش، انتظار نمی رود که اپل تا سال 2023 یک آیفون تاشو معرفی کند، اما در سال 2024 بسیار محتمل تر است.

شایعات در مورد آیفون تاشو اپل در ماه‌های اخیر کمرنگ شده‌اند، اما همچنان شواهدی وجود دارد که نشان می‌دهد اپل حداقل روی نمونه‌های اولیه دستگاه‌های تاشو کار می‌کند. در سپتامبر 2020، پیشنهاد شد که سامسونگ نمونه‌های نمایشگر تاشو را برای اهداف آزمایشی در اختیار اپل قرار داده است و همچنین شایعاتی مبنی بر همکاری اپل با LG Display منتشر شده است.

در ماه می، مینگ چی کو، تحلیلگر اپل، گفت که اپل در حال کار برای عرضه یک آیفون تاشو با صفحه نمایش OLED منعطف ۸ اینچی در سال ۲۰۲۳ است، اما او از آن زمان تاکنون چیز دیگری درباره کار اپل بر روی دستگاه‌های تاشو نگفته است. بلومبرگ در ماه ژانویه اعلام کرد که اپل "کار اولیه" را روی یک آیفون تاشو آغاز کرده است، اما توسعه در آن زمان فراتر از یک نمایشگر گسترش نیافته بود.در ادامه، Kuo معتقد است که گوشی‌های هوشمند تاشو برای همه برندهای اصلی گوشی‌های هوشمند به یک «باید» تبدیل می‌شوند و سامسونگ حداقل قطعاً روی تکمیل گزینه‌های گوشی هوشمند تاشو خود کار کرده است. در اوایل سال جاری، سامسونگ گلکسی زد فولد 3 را معرفی کرد که سومین نسخه از گوشی هوشمند تاشو خود است.

منبع : Mcrumors

برچسب ها:  اپل  آیفون