مجله شیناتو    ۱۴۰۰/۹/۲۰

 مک بوک جدید اپل

اپل در حال برنامه‌ریزی پنج مک جدید برای سال 2022 است

 مجله شیناتو    ۱۴۰۰/۹/۲۰  چاپ
اپل در حال برنامه‌ریزی پنج مک جدید برای سال 2022 است
در حالی که شایعات زیادی در مورد به‌روزرسانی‌های iMac، MacBook Air، Mac mini و Mac Pro اپل منتشر شده است، اما Gurman به مک‌بوک پرو سطح پایه جدید اشاره می‌کند. او قبلاً اشاره کرده بود که یک مک‌بوک پرو سطح پایه نسل بعدی دارای همان تراشه M2 با نسل بعدی مک‌بوک ایر است که دارای همان تعداد هسته‌های CPU مانند تراشه M1، تا 10 هسته گرافیکی و عملکرد بهبود یافته است. این اولین بار است که این دستگاه در بیش از نیم سال ذکر شده است.

به نظر می رسد معرفی جدیدترین مدل های رده بالای مک بوک پرو اپل که دارای نمایشگرهای بزرگتر هستند، نوار لمسی را حذف کرده و پورت های بیشتری را اضافه کرده اند، به نظر می رسد که مک بوک پرو سطح ابتدایی را در موقعیتی عجیب در خط تولید مک قرار داده است. گمانه زنی ها مبنی بر توقف تولید و جایگزینی آن با یک نسخه پیشرفته از مک بوک ایر، اما تایید مجدد گورمن نشان می دهد که یک مک بوک پرو سطح پایه جدید هنوز برای سال 2022 در راه است.جزئیات مربوط به دستگاه جدید نامشخص است، اما سؤالات مهمی در مورد اینکه چگونه مک بوک پرو سطح پایه جدید، حد وسط بین مک بوک ایر جدید M2 و مک بوک پرو پیشرفته فعلی و جنبه هایی مانند نوار لمسی وجود دارد یا خیر. باقی خواهد ماند.

به‌روزرسانی‌های iMac 24 اینچی و مک‌بوک پرو سطح بالا به‌طور محسوسی در فهرست انتظارات Gurman برای سال 2022 وجود نداشت. در حالی که این دستگاه‌ها امسال به‌روزرسانی شدند، غیبت آنها در فهرست Gurman می‌تواند بر این نظریه تأثیر بگذارد که اپل قصد ندارد به‌روزرسانی کند. مک های سیلیکونی اپل آن سالانه.

علاوه بر مک، گورمن اشاره کرد که انتظار دارد آیفون SE با 5G، ایرپادهای جدید AirPods Pro و معرفی اولین هدست ترکیبی واقعیت افزوده و واقعیت مجازی اپل در سال 2022 را ببیند.

منبع: Mcrumors.com