۵۰ هزار تومان تخفیف اولین سفارش کد: WLC
  ارسال ۲ ساعته سفارشات تهران
جستجو منو
سبد خرید ورود یا ثبت نام
    جستجو   کالای دیجیتال   انواع لوازم جانبی   لوازم جانبی   هدفون هندزفری اسپیکر   هدفون و هدست   هدفون بلوتوث بیسوس Baseus D02 Pro Encok Wireless Headphone NGD02-C01
هدفون بلوتوث بیسوس Baseus D02 Pro Encok Wireless Headphone NGD02-C01
هدفون بلوتوث بیسوس Baseus D02 Pro Encok Wireless Headphone NGD02-C01
هدفون بلوتوث بیسوس Baseus D02 Pro Encok Wireless Headphone NGD02-C01
هدفون بلوتوث بیسوس Baseus D02 Pro Encok Wireless Headphone NGD02-C01

هدفون بلوتوث بیسوس Baseus D02 Pro Encok Wireless Headphone NGD02-C01

 رنگ
 تعداد
۱
 قیمت
 ناموجود

هدست بلوتوث Baseus D02 Pro Encok Bluetooth Wireless Headphone NGD02-C01
کمپانی بیسوس این محصول را در دو رنگ تولید کرده است. رنگ مشکی با کد NGD02-C01 و رنگ سفید با کد NGD02-C02 نشان داده می شود.

همان طور که می دانیم، بیسوس در عرصه های مختلفی فعالیت می کند و دست به تولید و نوآوری در ایجاد محصولات گوناگونی می زند که می توان با قطعیت نیز در رابطه با کیفیت ساخت و مقاومت و کارایی آن ها اشاره کرد. تجهیزات صوتی کمپانی بیسوس نیز از لحاظ ساخت و کیفیت، دست کمی از دیگر تولیدات آن ندارد و رقیب جدی و خوبی نیز برای سایر کمپانی های دیگر محسوب می شود. هدفون بلوتوث بیسوس Baseus D02 Pro Encok Wireless Headphone NGD-C01 یکی دیگر از تجهیزات صوتی این کمپانی است که تجربه خوبی را برای شما در امر شنیدن موسیقی ایجاد می کند.ساختار شیک و کاربردی

تنها با دیدن ظاهر این هدفون، حس خوبی به شما القا می شود... طراحی بهبود یافته ای که بیسوس برای این مدل از هدفون خود انجام داده است، کمی باعث تمایز میان این مدل و سایر مدل های دیگر و مدل پیشین هدفون بیسوس شده است که حاصل این طراحی، خلق هدفونی جذاب شده است. یک اسپیکر با قطر درایور 40 میلی متری که به خوبی روی گوش را پوشش می دهد، به پخش صدا پرداخته و اجازه می دهد که بتوانید موسیقی را در حجم صدایی خوب و با کیفیت بشنوید. روی هر کدام از گوشی های این هدفون، بالشتک های ابری و نرمی قرار گرفته که همان طور که اشاره شد به خوبی روی گوش شما را پوشش می دهند و همین امر باعث شده تا استفاده طولانی مدت از هدفون باعث خستگی شما نشود؛ می توان گفت که این هدفون شباهت زیادی به مدل D02 دارد، اما پیشرفت ها و بهبودهایی نیز داشته که به آن ها اشاره خواهیم داشت.

به محض قرار دادن هدفون روی گوش خود، متوجه خواهید شد که صداهای اضافه محیط خارج کم می شوند و این موضوع کمک می کند تا مزاحمتی هنگام کار با هدفون برای شما وجود نداشته باشد؛ این در حالی است که خود هدفون با فناوری مورد استفاده به خوبی در امر کاهش نویز مؤثر بوده و آن را می کاهد. روی رکاب هدفون نیز یک ابر قرار دارد که با قرار گیری روی سر، مانع از ایجاد فشار روی آن شده و مجموعه این ابرها و طراحی که دارند، باعث می شود که فشار زیادی روی سر شما وارد نشود و به راحتی بتوانید از Baseus D02 Pro استفاده نمایید.

دسته ها قابلیت این را دارند که بتوانید طول آن ها را کم یا زیاد کنید و با توجه به آن طول مناسب سر خود را برگزینید و مورد استفاده قرار دهید. لازم به ذکر است که تمامی موارد فوق در کنار طراحی ارگونومیک خود هدفون، باعث دریافت نتیجه رضایت بخش از جانب شما هنگام گوش دادن به موسیقی خواهد شد.

دسته های D02 Pro رو به داخل تا می شوند تا شما بتوانید آن ها را با تا کردن درون کیف و کوله خود قرار دهید و همچنین فضای اضافه ای از کوله شما اشغال نشود و امکان همیشه همراه داشتن آن را داشته باشید. گوشی های این هدفون ثابت نیستند و قابلیت چرخش تقریباٌ 90 درجه دارند، افزون بر آن با روی گوش قرار دادن هدفون، گوشی ها از محل اتصال به رکابشان نیز کمی می چرخند (تا حدود 45 درجه) تا در بهترین حالتی که روی سر شما قرار می گیرند، در جای خود بمانند. به این نحو است که صدا به خوبی به گوش شما خواهد رسید و هدفون در بهترین حالت خود قرار می گیرد.

کنترل بیسوس D02 Pro توسط کلیدهای مختلف


این امکان برای کاربر در نظر گرفته شده تا بتواند به خوبی با استفاده از کلیدهای فیزیکی قرار داده شده روی هدفون کنترل موسیقی را در دست داشته باشد و برای هر کار جزئی که می خواهد، گوشی خود را از جیب خارج نکند و نیاز  کمتری به تلفن همراه داشته باشد. با استفاده از کلیدهای این هدفون شما می توانید حجم صدای موسیقی را به خوبی کنترل کرده و آن را به راحتی با یکبار فشردن تنظیم کنید. همچنین عوض کردن ترک موسیقی نیز با همین دکمه ها امکان پذیر است و تنها باید برای چند لحظه بیشتر آن ها را نگهدارید.

می توانید پخش یا قطع کردن موسیقی را نیز با استفاده از همین کلیدها انجام دهید و برای اینکار نیازی به بیرون آوردن گوشی از جیب نیست! دکمه مخصوصی نیز برای مکالمه روی Baseus قرار داده شده است که می توانید با زدن آن، تماس های ورودی خود را پاسخ دهید؛ پس از اتمام مکالمه نیز با فشردن آن مکالمه را قطع کنید. بیسوس برای رد تماس نیز برای شما امکانی قرار داده تا بتوانید با نگه داشتن دکمه برای چند لحظه، تماس خود را قطع کنید.

اتصال و راه های گوش دادن به موزیک

بیسوس چند روش مختلف را برای گوش به موسیقی برای کاربران در نظر گرفته که یکی از آن ها بلوتوث است و روش دیگر استفاده از کابل AUX است که روی بدنه هدفون، درگاهی برای آن در نظر گرفته شده است و می توانید از دو روشی که ذکر شد به شنیدن موسیقی و کار با هدفون بپردازید.

نسخه بلوتوث هدفون Baseus D02 Pro ورژن 5.0 است که می توانید با استفاده از آن به راحتی به دستگاه های مورد نظر خود متصل شده و سپس موسیقی مورد نظر خود را گوش کنید. اگر دستگاه شما نیز دارای نسخه 5.0 بلوتوث باشد مزایای دیگری نیز خواهید داشت. از جمله آن ها می توان به سرعت بهتر نرخ انتقال پرداخت که سبب تأخیر کمتر نیز می شوند. مورد دیگر ثبات یا پایداری اتصال است. به این مورد نیز باید اشاره داشت که اگر دو دستگاه شما دارای نسخه 5.0 بلوتوث باشد، باتری کمتری از آن ها مصرف خواهد شد.

باتری با ظرفیت 450 میلی آمپر ساعتی و امکان پخش 40 ساعت موسیقی

با استفاده از بلوتوث و تنها یک بار شارژ کامل، می توانید حدود 40 ساعت به موسیقی گوش داده و از هدفون استفاده نمایید. بیسوس برای مدل D02 Pro خود یک باتری 450 میلی آمپری در نظر گرفته که شما می توانید با یکبار شارژ کردن آن، حدود 40 ساعت با آن کار کنید. مدت زمانی که نیاز است تا باتری به طور کامل شارژ شود، برابر با تقریباً 1.5 ساعت است.

این میزان از باتری برای پخش موسیقی که ذکر شد، در محیط آزمایشگاهی با میانگین متوسط از حجم صدا (یعنی 50 درصد حجم صدا) اندازه گیری شده که ممکن است با تغییر دادن بلندی صدا، نگهداشتن شارژ باتری، کم یا زیاد شود. با توجه به نکته های گفته شده و در نظر گرفتن شرایط آزمایشگاهی، باید افزود که نگه داشتن باتری در حالت استندبای به چیزی حدود 300 ساعت می رسد.

کیفیت صدا در بازه فرکانسی

دامنه فرکانس هدفون بیسوس Baseus D02 Pro معادل 20Hz-20000Hz بوده که این امر باعث می شود تا تمامی صدا های زیر و بم را دریافت کند و انواع سبک های موسیقی را با جزئیات به گوش شنونده برساند. همان طور که گفته شد، درایور استفاده شده در این هدفون 40 میلی متری است که نشان دهنده ی بیس و صدای باکیفیت و زیاد هدفون است.

اقلام همراه

در پک هدفون بیسوس یک کابل شارژ، برگ راهنما و یک کابل AUX قرار داده شده است تا استفاده از هدفون برای شما آسان باشد...

برندبیسوس
مدت زمان شارژ باتری برای پخش موسیقیحدود 40 ساعت (بسته به میزان حجم صدا)
بلوتوث5
نوع اتصالبلوتوث | کابل AUX
مدت زمان شارژ باتری برای مکالمهحدود 40 ساعت (بسته به میزان حجم صدا)
مدت زمان شارژ باتری در حالت استند بایحدود 300 ساعت
قطر درایور40 میلی متر
وزن190 گرم
اقلام همراهکابل شارژ | کابل AUX | برگ راهنما
  امتیاز کاربران به:

هدفون بلوتوث بیسوس Baseus D02 Pro Encok Wireless Headphone NGD02-C01

  شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

  ورود / ثبت نام

  محصولات مرتبط