۵۰ هزار تومان تخفیف اولین سفارش کد: WLC
  ارسال ۲ ساعته سفارشات تهران
جستجو منو
سبد خرید ورود یا ثبت نام
    جستجو   کالای دیجیتال   انواع لوازم جانبی   لوازم جانبی اپل   آیفون سری 13   آیفون 13 پرو مکس   گلس آیفون 13 پرو مکس   گلس محافظ صفحه نمایش آیفون 13 پرو مکس برند G-Tech مدل G FORCE

گلس محافظ صفحه نمایش آیفون 13 پرو مکس برند G-Tech مدل G FORCE

 رنگ
 تعداد
۱
 قیمت
 ناموجود

گلس محافظ صفحه نمایش آیفون ۱۳ پرو مکس برند G-Tech مدل G FORCE

وقتی از بالاترین کیفیت محافظ صفحه نمایش صحبت می کنیم انتظار داریم محصول مورد نظر دارای ویژگی هایی باشد که آن را از دیگر برند ها متمایز کند . بسیاری از محصولات موجود در بازار با داشتن یک یا دو ویژگی خاص عنون برترین گلس و بالاترین سطح محافظت را برای خود برگزیده اند اما زمانی که تمامی بهترین ها در یک محصول کنار هم جمع شود محصول ایده آلی مانند G FORCE از برند GTECH متولد می شود .در ادامه با ویژگی های این محافظ صفحه نمایش برای آیفون 13 پرو مکس بیشتر آشنا خواهیم شد و به ویژگی های متمایز این محصول نسبت به گلس های موجود در بازار می پردازیم . تیم تحقیق و توسعه فروشگاه اسپیگن با هدف عرضه بهترین های موجود در بازار بین الملل و به پاس اطمینان مشتریان خود محافظ های صفحه نمایش برند جیتک را بعنوان یکی از بهترین محافظ های حال حاضر معرفی می نماید .

حافظ صفحه نمایش آیفون ۱۳ پرو مکس برند G-Tech مدل G FORCE از یک ساختار هفت لایه تشکیل شده است که هر یک از  این لایه ها ویژگی های منحصر به فردی را ایحاد نموده است به ترتیب بررسی روی ویژگی هر یک از این لایه خواهیم داشت .

لایه اول آنتی باکتریال

لایه اول که  در تماس با دستان شما می باشد و بعنوان بالاترین لایه قرار گرفته است یک پوشش آنتی باکتریال از یونهای فعال نقره می باشد . این پوشش نانوسیلور قابلیت نابودی باکتری ها و پاتوژن های مضر و بیماری زایی را دارد که در طول روز و در اثر برخودر باسطوح و دستهای آلوده بر روی سطح آن می نشیند . پوشته یاکتری ها در برخورد با یونهای نقره متلاشی می شود و باعث مرگ باکتری می گردد . به این ترتیب سطح گوشی شما همواره بدون نیاز به هیچ ماده ضدعفونی کننده و پاک کننده ای عاری از هرگونه میکروب و باکتری باقی می ماند . این موضوع زمانی بیشترین اهمیت را دارد که در نظر داشته باشیم بیشترین آسیب به گوشی و البته کیفیت صفحه نمایش و خود محافظ صفحه در اثر مواد شیمیایی و پاک کننده های الکلی ایجاد می گردد .

تست های آزمایشگاهی مطابق با توضیحات فنی درج شده در این گواهینامه عملکرد آنتی باکتریال این کیس را تایید نموده است . در تست های آزمایشگاهی نمونه ای از باکتری ها بر روی دوسطح یکی دارای پوشش آنتی باکتریال و دیگری بدون پوشش قرار می گیرد و بعد از گذشت 24 ساعت دو نمونه در شرایط آزمایشگاهی بررسی و شمارش می گردد . پوشش آنتی باکتریال محافظ صفحه جیتک تا 99.9% میکروبها را نابود می نماد.

لایه دوم هیدروفوبیک و اولوفوبیک

لایه دوم مربوط به خاصیت ضد چربی و آبگریزی محافظ صفحه نمایش آیفون ۱۳ پرو مکس برند G-Tech مدل G FORCE می باشد . این لایه مانع از ایجاد اثر انگشت بر روی صفحه نمایش ، یاقیی ماندن لکه آب و ایجاد شوره بر روی صفجه نمایش می گردد . این قابلیت در واقع یک ماده یا پوشش شیمیایی نیست بلکه بعلت سطح بسیار صاف و فاقد پستی و بلندی های میکروسکوپی بر روی سطح گلس می باشد که در طی فرآیند ساخت آن  و با حرارت دیدن شیشه و تکنولوژی های فوق پیشرفته در ساخت آن ایجاد می گردد .

لایه سوم شیشه حرارت دیده ASAHI ژاپن


آنچه در لایه دوم عنوان گردید ، در لایه سوم بعنوان درجه سختی گلس که مانع از ایجاد خط و خش بر روی آن می گردد تکمیل می گردد . درجه سختی شیشه استفاده شده در این محافظ صفجه نمایش 9H واقعی می باشد که بالاترین سطح در درجه بندی محافظ های صفحه نمایش می باشد . شرکت های متعددی اقدام به تولید شیشه های حرارت دیده و ضد ضربه می نمایند . برترین برند های حال حاضر دنیا گوریلاگلس امریکا و ASAHI ژاپن می باشد . در ساخت محافظ های صفحه نمایش جیتک از شیشه های فوق العاده مقاوم و محکم شرکت آساهی استفاده می شود که برترین و شناخته شده ترین برند در این حوزه می باشد و عموم شرکت های برتر تولید کننده اکسسوری موبایل مانند اسپیگن کره جنوبی و پانزرگلس هم از شیشه های تولیدی همین شرکت برای ساخت محافظ صفحه نمایش های خود استفاده می نمایند .

لایه چهارم آنتی شاتل

لایه چهارم محافظ صفحه نمایش آیفون ۱۳ پرو مکس برند G-Tech مدل G FORCE خاصیت ضد انعکاس نور و یجاد رنگین کمال در این گلس می باشد . موضوعی که در بیشتر گلس های معمولی و بعضا نامدار موجود در بازار شاهد آن هستیم . به این ترتیب می توانیم انتظار داشته باشیم که G FORCE  با ایجاد کمترین میزان مزاحمت برای عبور نور از سطح صفحه نمایش به سمت دیگر خود و عدم ایجاد حالت آینه ای کمترین میزان ممکن در کاهش کیفیت صفحه نمایش را بهمراه داشته باشد .با عبور 99% نور از گلس شما یک صفحه نمایش کریستالی فوق العاده شفاف را در اختیار خواهید داشت.

لایه پنجم خاصیت ضد انفجار


در هر حال محافظ های صفحه نمایش شیشه ای در برابر خمش و فشار بیش از حد در یک نقطه مستعد شکستگی می باشند . به این ترتیب مهمترین نکته این است که شکستگی موجب خورد شدن شیشه و فرو رفتن در دست نگردد. در واقع این لایه با نگهداشتن شیشه های خورد شده در کنار یکدیگر مانع از انفجار شیشه شده و ایمنی استفاده کننده از آن را بالا می برد .

لایه ششم چسب AB TOYO

در نهایت آنچه گلس شما را بر روی سطح صفحه نمایش گوشی نگه می دارد یک لایه چسب می باشد . این چسب باید از ویژگی های خاصی برخوردار باشد که مانع از ایجاد حباب در زمان نصب شود و همچنین باید به قدری از بافت ملکولی و یکدستی برخوردار باشد که محدودیتی در قابلیت تاچ و حساسیت صفحه نمایش ایحاد نشود . این میزان حساسیت خصوصا برای تشخیص اثر انگشت توسط سنسور زیر صفحه نمایش حائز اهمیت می باشد . در ساخت محافظ صفحه نمایش آیفون ۱۳ پرو مکس برند G-Tech مدل G FORCE از بهترین برند چسب دنیا با نام AB تولید شده توسط شرکت TOYO ژاپن استفاده شده است . از خصوصیات این چسب علاوه بر آنچه در بالا گفته شده کریستالی فوقالعاده شفاف بودن ان می باشد  که در شفافیت محافظ صفحه نمایش نیز تاثیر دارد و خاصیت دیگر آن عدم تغییر رنگ و زرد شدن در اثر حرارت صفحه نمایش و اشعه ماورابنفش می باشد . موضوعی که در عموم گلس های موجود در بازار شاهد هستیم که بعد از مدتی استفاده با تغییر رنگ گلس کیفیت تصویر صفحه نمایش را کاهش می دهند .

لایه هفتم لبه های 2.5D دور گلس

لایه هفتم در واقع نوار مشکی رنگ دور گلس می باشد که با افزایش مقاومت لبه های گلس که در برخورد با سطوح می باشند و همچین با ایجاد یک انحنای مناسب در لبه ها برای ایجاد بیشترین تماس با گوشی و همچنین عدم احساس برجستگی گلس در زمان دست کشیدن بر روی آن ایجاد شده است . به این ترتیب محافظ صفحه نمایش آیفون ۱۳ پرو مکس برند G-Tech مدل G FORCE بیشترین هماهنگی را با صفحه نمایش داشته و البته برای استفاده همزمان با انواع قاب ها  و کاور ها نیز محدودیتی ایجاد نخواهد شد .

محافظ صفحه نمایش جیتک مدل G Force
محافظت کامل از صفحه نمایش iPhone 13 Pro Max
پیشرفته ترین تکنولوژی ساخت محافظ صفحه در یک محصول
ساخته شده بر پایه شیشه گرمادیده با درجه سختی 9H ساخت شرکت ASAHI ژاپن
استفاده از با کیفیت ترین چسب دنیا بدون ایجاد حباب و کاهش حساسیت تاچ گوشی ساخت شرکت TOYO ژاپن
دارای سپر محافظتی آنتی باکتریال با قابلیت نابودی 99.99% میکروبها و پاتوژن های مضر
عدم جذب چربی ، لکه و اثر انگشت بر روی سطح
عدم کاهش نور صفحه نمایش با حداکثر شفافیت و عبور 99% نور صفحه نمایش
دارای لایه ضد انعکاس نور برای حداکثر وضوع صفحه نمایش در محیط های پر نور و فضای آزاد
دارای لبه های برش خورده 2.5D بدون ایجاد مزاحمت برای کاور  و قاب گوشی


در پایان با جمع بندی آنچه بعنوان خصوصیات محافظ صفحه نمایش آیفون ۱۳ پرو مکس برند G-Tech مدل G FORCE بیان شده شما می توانید به بررسی و مقایسه آسانتر این محصول با سایر برند های موجود در بازار بپردازید و انتخاب مناسبی متناسب با بودجه و اولویت های خود داشته باشید .

 

 
 

برندجیتک
مناسب برای گوشی موبایلApple iphone 13 Pro Max
رنگمشکی
  امتیاز کاربران به:

گلس محافظ صفحه نمایش آیفون 13 پرو مکس برند G-Tech مدل G FORCE

  شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

  ورود / ثبت نام

  محصولات مرتبط